"Zwierzęta są dobre dla Ciebie

- bądź dobry dla zwierząt"


Człowiek istnieje dzięki zwierzętom. Bez zwierząt nie byłoby ludzi. 
Celem Fundacji Dobrych Zwierząt jest pokazanie, że życie człowieka zależy od zwierząt, dlatego ludzie winni są im poszanowanie.
Cele realizujemy poprzez prowadzenie szeroko pojętej edukacji humanitarnej, akcji kastracji i identyfikacji zwierząt oraz działań medialnych i prawnych zmierzających do poprawy losu zwierząt.
Zajmujemy się też bezpośrednio bezdomnymi zwierzetami.

AKTUALNOŚCI

Akademia Bystrego Ciapka

czytano 4492 razy

Fundacja Dobrych Zwierząt rozpoczyna program szkolenia i socjalizacji psów schroniskowych pod nazwą „Psie ABC – Akademia Bystrego Ciapka”. Celem programu jest zapobieganie agresji u psów oraz stymulacja umysłowa psów przebywających w schronisku. Podczas zajęć psy uczą się podstawowych komend takich jak „siad”, „waruj” czy „podaj łapę”. Chodzenie na luźnej smyczy i przyjazne zachowanie wobec ludzi innych zwierząt to najważniejsza cześć szkolenia. Psy szczególnie predysponowane uczestniczą w zajęciach na torze przeszkód lub zabawach węchowych. Zajęcia odbywają się na nowoprzygotowanym placu szkoleniowym przy schronisku a dla psów zaawansowanych w szkoleniu także w środowisku miejskim. Pilotaż programu ruszył w lipcu 2011 roku w Schronisku Ciapkowo w Gdyni, od września 2011 planujemy rozszerzyć działania Akademii na inne chętne do współpracy schroniska. 
data dodania: 2011.07.20 15:20    data edycji: 2011.07.20 15:38
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji Fundacja Dobrych Zwierząt.

Wszelkie prawa zastrzeżone ˆ Producent strony - agencja reklamowa Soluma | login