"Zwierzęta są dobre dla Ciebie

- bądź dobry dla zwierząt"


Człowiek istnieje dzięki zwierzętom. Bez zwierząt nie byłoby ludzi. 
Celem Fundacji Dobrych Zwierząt jest pokazanie, że życie człowieka zależy od zwierząt, dlatego ludzie winni są im poszanowanie.
Cele realizujemy poprzez prowadzenie szeroko pojętej edukacji humanitarnej, akcji kastracji i identyfikacji zwierząt oraz działań medialnych i prawnych zmierzających do poprawy losu zwierząt.
Zajmujemy się też bezpośrednio bezdomnymi zwierzetami.

AKTUALNOŚCI

Zrób z Toffika Super Zawodnika

czytano 3667 razy

Toffik szuka nowego domu. Już 2 rok czeka na niego w schronisku, do którego trafił po tym jak poprzedni opiekunowie porzucili go przywiązanego do drzewa. Jak się okazało podczas pracy z przyszłym trenerami ze szkoły Silva Lupus, TOFFIK to wybitny talent, który ma szansę stać się wielkim psim sportowcem. Na filmie pracę Toffika prezentuje międzynarodowy sędzia kynologiczny prób pracy, autorka poradników o psach - Zofia Mrzewińska. Toffika możecie też oglądać podczas pracy z Piotrem Billem.

Jeśli nie możesz dać Toffikowi nowego domu może daj mu chociaż tymczasowy lub pomóż nam przenieść go do hotelu ze szkoleniem! W domu tymczasowym Fundacja Dobrych Zwierząt zapewni Toffikowi wyżywienie i opiekę weterynaryjną.

Szukaj z nami domu dla Toffika! Nie pozwólmy aby taki talent się zmarnował!

 

 

 
data dodania: 2013.04.14 00:52    data edycji: 2013.09.19 10:09
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji Fundacja Dobrych Zwierząt.

Wszelkie prawa zastrzeżone ˆ Producent strony - agencja reklamowa Soluma | login