"Zwierzęta są dobre dla Ciebie

- bądź dobry dla zwierząt"


Człowiek istnieje dzięki zwierzętom. Bez zwierząt nie byłoby ludzi. 
Celem Fundacji Dobrych Zwierząt jest pokazanie, że życie człowieka zależy od zwierząt, dlatego ludzie winni są im poszanowanie.
Cele realizujemy poprzez prowadzenie szeroko pojętej edukacji humanitarnej, akcji kastracji i identyfikacji zwierząt oraz działań medialnych i prawnych zmierzających do poprawy losu zwierząt.
Zajmujemy się też bezpośrednio bezdomnymi zwierzetami.

AKTUALNOŚCI

Helenka wygrywa zawody Dogtrekkingowe w Gdyni! NADAL CZEKA NA DOM!

czytano 3296 razy

Jej życie nie było usłane różami. Trafiła do nas prosto z interwencji z pseudohodowli owczarków w Gdańsku. Miała chorobę skóry, mieszkała w gołębniku gdzie wraz z 6 innymi psami leżała na zimnej, usłanej odchodami ziemi. W hotelu AZA, w którym umieszczamy nasze fundacyjne psy okazało się, że jest wspaniałym ale także niezwykle energicznym psem.

Dzięki naszemu wspaniałemu, niepowtarzalnemu wolontariuszowi Dorianowi Mieczkowskiemu już drugi raz mogła pokazać jakim jest świetnym sportowcem! 20 kwietnia w Zbychowie ten wspaniały duet zdobył 4 miejsce. A dziś tj. w dniu 11 maja 2013 pierwsze miejsce w zawodach Dogtrekkingowych w biegu na 25 km w Gdyni!!!!!!

Helenka nadal czeka na kochający dom! Adoptuj Helenkę a puchar na półkę dostaniesz gratis!

Jeśli nie możesz jej adoptować pomóż nam w jej utrzymaniu! Każdy datek zatytułowany „HELENKA" przeznaczony jest w całości na opłacenie jej karmy, hotelu i opieki weterynaryjnej.

 

Więcej o Helence: http://www.dobrezwierzeta.pl/247-Helenka.html




data dodania: 2013.05.11 21:58
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji Fundacja Dobrych Zwierząt.

Wszelkie prawa zastrzeżone ˆ Producent strony - agencja reklamowa Soluma | login