"Zwierzęta są dobre dla Ciebie

- bądź dobry dla zwierząt"


Człowiek istnieje dzięki zwierzętom. Bez zwierząt nie byłoby ludzi. 
Celem Fundacji Dobrych Zwierząt jest pokazanie, że życie człowieka zależy od zwierząt, dlatego ludzie winni są im poszanowanie.
Cele realizujemy poprzez prowadzenie szeroko pojętej edukacji humanitarnej, akcji kastracji i identyfikacji zwierząt oraz działań medialnych i prawnych zmierzających do poprawy losu zwierząt.
Zajmujemy się też bezpośrednio bezdomnymi zwierzetami.

AKTUALNOŚCI

Kuriozalna decyzja prokuratora

czytano 2943 razy

PROKURATOR STWIERDZIŁ, ŻE "NIE MOŻNA W DZIAŁANIU WŁAŚCICIELA PSÓW DOPATRZEĆ SIĘ CELOWEGO I ŚWIADOMEGO ZNĘCANIA SIĘ NAD TRZYMANYMI PRZEZ NIEGO PSAMI". Ba! prokurator sugeruje, że organizacje ochrony zwierząt powinny materialnie pomóc handlarzowi!!!!! "W szczególności pomocy takiej udzielić mogłyby organizacje zajmujące się statutowo ochroną zwierząt, dysponujące zarówno środkami finansowymi jak i liczną kardą pracowników i wolontariuszy" PAN PROKURATOR CHYBA ZAPOMNIAŁ, ŻE PIERWSZY KWIETNIA JUŻ DAWNO MINĄŁ...

Opis zeznania jednego z lek.wet. z lecznicy na Kartuskiej: "J. był także pod szopą metalową, tam też Pan. Z. wyprowadził psy na obserwację. Wymieniony miał wówczasok. 10 psów, psy te były w przyzwoitym stanie, miały zmiany skórne, były raczej dożywione. (..) NIE ZDZIWIŁO GO MIEJSCE PRZECHOWYWANIA PSÓW, GDYŻ JAK WSKAZAŁ J.CH., DUŻO LUDZI TRZYMA PSY W DZIWNYCH MIEJSCACH"

Gdyby w takim miejscu trzymano dziecko to tez by pana dr nie zdziwiło????

To nie koniec walki o psy. Jeszcze w tym tygodniu składamy do sądu Akt oskarżenia przeciwko właścicielowi psów.

Więcej zdjęć z "hodowli" troskliwego właściciela:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.434565256602654.103621.152434201482429&type=3
data dodania: 2013.09.19 00:08
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji Fundacja Dobrych Zwierząt.

Wszelkie prawa zastrzeżone ˆ Producent strony - agencja reklamowa Soluma | login