"Zwierzęta są dobre dla Ciebie

- bądź dobry dla zwierząt"


Człowiek istnieje dzięki zwierzętom. Bez zwierząt nie byłoby ludzi. 
Celem Fundacji Dobrych Zwierząt jest pokazanie, że życie człowieka zależy od zwierząt, dlatego ludzie winni są im poszanowanie.
Cele realizujemy poprzez prowadzenie szeroko pojętej edukacji humanitarnej, akcji kastracji i identyfikacji zwierząt oraz działań medialnych i prawnych zmierzających do poprawy losu zwierząt.
Zajmujemy się też bezpośrednio bezdomnymi zwierzetami.

AKTUALNOŚCI

Zgubił ogon

czytano 3103 razy

Nasza wolontariusza Asia Wlader, dowiedziała się że w okolicy gdzie mieszka biega kot z raną na ogonie. Sprawdziła tą informacje. Jak zobaczyła dzikuska - z daleka to się przeraziła. Ogon wyglądał fatalnie, a kot nieufny. Dwa dni polowania, 2 dni "próśb" żeby dał się złapać, że chcemy pomóc... Kolejny dzień, 3 godziny czekania, w końcu się udało! Kot pojechał do Gdyńskiej Kliniki Weterynaryjnej lek.wet.Tomasza Brzeskiego. W klinice przeprowadzono zabieg...

Wykastrowany i wyleczony kot został wypuszczony do domków, gdzie teraz codziennie będzie doglądany przez karmicielkę. Nie był to kocurek który dałby się oswoić. Jak tylko Asia go przywiozła cały transporter "chodził" - tak bardzo chciał zostać wypuszczony! 

Lek.wet. Tomasz Brzeski który jest właścicielem Gdyńska Klinika Weterynaryjna został, jak sam to powiedział, głównym sponsorem kociaka!!! cały zabieg i pobyt kocurka w lecznicy został sfinansowany przez lekarza weterynarii Tomasza Brzeskiego!

Z całego serca pięknie dziękujemy Zarząd, wolontariusze i czworonożni pacjenci

data dodania: 2013.09.19 00:31    data edycji: 2013.09.19 00:34
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji Fundacja Dobrych Zwierząt.

Wszelkie prawa zastrzeżone ˆ Producent strony - agencja reklamowa Soluma | login