"Zwierzęta są dobre dla Ciebie

- bądź dobry dla zwierząt"


Człowiek istnieje dzięki zwierzętom. Bez zwierząt nie byłoby ludzi. 
Celem Fundacji Dobrych Zwierząt jest pokazanie, że życie człowieka zależy od zwierząt, dlatego ludzie winni są im poszanowanie.
Cele realizujemy poprzez prowadzenie szeroko pojętej edukacji humanitarnej, akcji kastracji i identyfikacji zwierząt oraz działań medialnych i prawnych zmierzających do poprawy losu zwierząt.
Zajmujemy się też bezpośrednio bezdomnymi zwierzetami.

AKTUALNOŚCI

Spotkanie w WIW Łódź w sprawie Wojtyszek

czytano 3314 razy

W dniu 1.10.2013 w siedzibie Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Łodzi, odbyło się spotkanie ze wszystkimi powiatowymi lekarzami weterynarii z woj. łódzkiego i organizacjami pro-zwierzęcaymi. Tematem spotkanie była działalność powiatowych lekarzy w sprawie sprawowania kontroli nad schroniskami w województwie oraz sprawa wywózek psów do Niemiec. Głównym tematem spotkania była działalność schroniska w Wojtyszkach i Czartkach oraz nielegalnego schroniska przy ul.Kosodrzewiny w Łodzi. Przedstawiciele obecnych organizacji, w tym naszej Fundacji przekazali wojewódzkiemu lekarzowi weterynarii Romanowi Oweckiemu, uwagi dotyczące nieprawidłowości ww placówkach. Mamy nadzieję, że wyłuszczenie problemu pozwoli na szybką interwencję inspekcji weterynaryjnej w hyclowniach Czartki, Wojtyszki i Kosodrzewiny.
data dodania: 2013.10.04 08:03
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji Fundacja Dobrych Zwierząt.

Wszelkie prawa zastrzeżone ˆ Producent strony - agencja reklamowa Soluma | login