"Zwierzęta są dobre dla Ciebie

- bądź dobry dla zwierząt"


Człowiek istnieje dzięki zwierzętom. Bez zwierząt nie byłoby ludzi. 
Celem Fundacji Dobrych Zwierząt jest pokazanie, że życie człowieka zależy od zwierząt, dlatego ludzie winni są im poszanowanie.
Cele realizujemy poprzez prowadzenie szeroko pojętej edukacji humanitarnej, akcji kastracji i identyfikacji zwierząt oraz działań medialnych i prawnych zmierzających do poprawy losu zwierząt.
Zajmujemy się też bezpośrednio bezdomnymi zwierzetami.

AKTUALNOŚCI

4 kwietnia - Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt

czytano 3074 razy

4 kwietnia obchodzony jest MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BEZDOMNYCH ZWIERZĄT. Dzień ten jest obchodzony na całym świecie - o tym co przygotowują tego dnia organizacje w różnych krajach można zobaczyć na FB https://www.facebook.com/strayanimalsday Z tego powodu Fundacja Dobrych Zwierząt wraz z zaprzyjaźnionym salonem SPA dla psów w Koleczkowie zaprasza wszystkie bezdomne oraz adoptowane ze schronisk i organizacji pozarządowych psy, na dzień w psim SPA.

Chcemy w ten sposób pomóc zwierzętom poszukującym domów - kąpiel i nowa fryzura potrafi zmienić życie psa zwiększając jego szansę na adopcję. Psy, które wyglądają na zadbane, są chętniej wybierane przez potencjalnych adoptujących. Odpowiednio ostrzyżony pies nie tylko nabiera nowego wyglądu. Niektóre rasy muszą regularnie odwiedzać psiego fryzjera, ponieważ regularne zabiegi pielęgnacyjne są niezbędne do tego aby skóra zwierzęcia była zdrowa.

Psy, które zostały adoptowane ze schronisk dla bezdomnych zwierząt jak i organizacji ochrony zwierząt także mogą skorzystać z tej promocji. Mile wdziane będą jednak przyniesione przez ich właścicieli smakołyki, karma i akcesoria dla podopiecznych Fundacji Dobrych Zwierząt.

Akcja trwa od 1 do 8 kwietnia. Zapisy pod nr Tel 668 623 723

 
data dodania: 2014.04.03 19:24
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji Fundacja Dobrych Zwierząt.

Wszelkie prawa zastrzeżone ˆ Producent strony - agencja reklamowa Soluma | login