"Zwierzęta są dobre dla Ciebie

- bądź dobry dla zwierząt"


Człowiek istnieje dzięki zwierzętom. Bez zwierząt nie byłoby ludzi. 
Celem Fundacji Dobrych Zwierząt jest pokazanie, że życie człowieka zależy od zwierząt, dlatego ludzie winni są im poszanowanie.
Cele realizujemy poprzez prowadzenie szeroko pojętej edukacji humanitarnej, akcji kastracji i identyfikacji zwierząt oraz działań medialnych i prawnych zmierzających do poprawy losu zwierząt.
Zajmujemy się też bezpośrednio bezdomnymi zwierzetami.

Status moralny zwierząt - Urszula Zarosa

czytano 1056 razy

Takiej pozycji dawno na rynku wydawniczym nie było. Jest to pierwsza od lat pozycja o statusie zwierząt w świecie człowieka, w oparciu o dogmaty filozofii. Nie jest to zdecydowanie lektura „do poduszki” -  nie tylko ze względu na treść, ale także na jej zdecydowanie naukowy charakter. „Status moralny zwierząt” to pozycja obowiązkowa każdego, kto w jakikolwiek sposób jest zaangażowany w ochronę zwierząt. Zaleciałabym ją tez jako lekturę obowiązkową dla studentów kierunków prawniczych i weterynaryjnych. Autorka nie narzuca czytelnikowi jednego toku myślenia ale w sposób obiektywny przedstawia spojrzenie na status zwierzęcia w świecie. Lektura tej książki pozwoli też nabyć każdemu z nas wiedzę, która pozwoli na świadome podejmowanie decyzji dotyczących zwierząt – zarówno w kontekście konsumenckim jak i życia codziennego w towarzystwie zwierząt.

 

Ocena 5/5

 

Zdecydowanie polecam!!!
data dodania: 2017.05.08 09:39
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji Fundacja Dobrych Zwierząt.

Wszelkie prawa zastrzeżone ˆ Producent strony - agencja reklamowa Soluma | login